Česky  

Vývoj REST API v .NET Core Miroslav Holec Pochopíte princípy REST dizajnu, naučíte sa navrhovať RESTové služby pomocou Open API Specification a používať ASP.NET Core pre vývoj REST API.

Prečo si vybrať toto školenie?

Microsoft už do budúcna nebude klasický NET Framework rozvíjať a všetko úsilie bude sústrediť do nového frameworku NET Core. Moderné webové aplikácie sa dnes vytvárajú v kombinácii RESTových API a javascriptových front-endov. Navyše vzniká čoraz viac nezávislých služieb, ktoré spolu komunikujú práve cez RESTful API. Na tomto školení sa máte možnosť naučiť prakticky používať ASP.NET Core pre vývoj RESTových API.

Toto školenie je zamerané na vývoj REST API pomocou ASP.NET Core. Pokiaľ ste ešte v ASP.NET Core nič nerobili, odporúčam absolvovať tiež Vývoj aplikácií v ASP.NET Core.

Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy

Obsah školenia

Pre koho je školenie?

Toto školenie predpokladá skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním a jazykom C#. Poznať by ste mali tiež preferované vývojárske prostredie – Visual Studio/Rider. Školenie je možné absolvovať s Windows aj macOS.

Kde som školil

Školím v malých aj veľkých vývojárskych tímoch. Väčšinu klientov školím in-house, niektorí navštevujú moje verejné kurzy.Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions

Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy


Čo hovoria vývojári

Hodnotenie zo školenia REST API Hodnotenie zo školenia ASP.NET Core Hodnotenie zo školenia ASP.NET Core

ďalšie ohlasy ⇓


Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy

Ochutnávka

Čo hovoria klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Verejné termíny v Prahe
👍 Vývoj aplikácií v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST API v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core