Česky  

Vývoj aplikácií v ASP.NET Core Miroslav Holec Naučíte sa kľúčové princípy, v ktorých sa ASP.NET Core odlišuje od tradičného .NET Frameworku a pochopíte životný cyklus .NET Core aplikácie od spustenia až po publikáciu.

Prečo si vybrať toto školenie?

Než sa pustíte do vývoja webových aplikácií alebo služieb, je potrebné pochopiť dôležité princípy, ktoré sú spoločné celému frameworku .NET Core a ktoré sa používajú pre vývoj všetkých typov aplikácií. Toto školenie je kompletným sprievodcom webovým frameworkom ASP.NET Core a zoznámi vás so všetkými aspektmi, ktoré potrebujete pre vývoj aplikácií poznať. Je vhodné ako pre úplných začiatočníkov, tak pre vývojárov, ktorí prichádzajú z .NET Frameworku.

Školenie obsahuje minimálne 40 % praktického precvičovania a každý si z neho odnesie reálne ukážky, vlastný projekt a hromadu odkazov pre ďalšie štúdium.

Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy

Obsah školenia

Pre koho je školenie?

Toto školenie predpokladá skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním a jazykom C#. Poznať by ste mali tiež preferované vývojárske prostredie – Visual Studio/Rider. Školenie je možné absolvovať s Windows aj macOS.

Kde som školil

Školím v malých aj veľkých vývojárskych tímoch. Väčšinu klientov školím in-house, niektorí navštevujú moje verejné kurzy.Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions

Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy


Čo hovoria vývojári

Hodnotenie zo školenia REST API Hodnotenie zo školenia ASP.NET Core Hodnotenie zo školenia ASP.NET Core

ďalšie ohlasy ⇓


Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy

Ochutnávka

Čo hovoria klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Verejné termíny v Prahe
👍 Vývoj aplikácií v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST API v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core