Česky  

Tipy a triky v ASP.NET Core Miroslav Holec Ukážem vám čerstvé a užitočné tipy a triky pre vývoj webových aplikácií a služieb. Školenia neustále vylepšujem a prispôsobujem aktuálnym verziám frameworku.

Prečo si vybrať toto školenie?

Počas školenia vám ukážem aktuálne vychytávky pre vývoj webových aplikácií a služieb, ktoré sa mi osvedčili na rôznych projektoch. Ukážeme si tipy okolo toolingu, vývojárskeho prostredia, nastavenia .NET Core a ASP.NET Core frameworku a niť nenecháme suchú ani v oblasti architektúry aplikácií. Okrem prezentácie a živých ukážok si vyskúšate vybrané funkcie na svojom projekte a odnesiete si odkazy na súvisiace užitočné demo projekty.

Osnovu firemného školenia možno značne prispôsobiť a viac sa venovať vybraným témam.

Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy

Obsah školenia

Pre koho je školenie?

Školenie je vhodné pre začínajúcich vývojárov aj skúsených softvér architektov na platforme .NET Core. Prináša zbierku zaujímavých tipov od jednohubiek až po zložitejšie scenáre. Toto školenie predpokladá skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním a jazykom C#. Školenie je možné absolvovať s Windows aj s Macom.

Kde som školil

Školím v malých aj veľkých vývojárskych tímoch. Väčšinu klientov školím in-house, niektorí navštevujú moje verejné kurzy.Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions

Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy


Čo hovoria vývojári

Hodnotenie zo školenia REST API Hodnotenie zo školenia ASP.NET Core Hodnotenie zo školenia ASP.NET Core

ďalšie ohlasy ⇓


Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy

Ochutnávka

Čo hovoria klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Verejné termíny v Prahe
👍 Vývoj aplikácií v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST API v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core