Česky  

Microservices v ASP.NET Core gRPC Miroslav Holec Naučíte sa písať rýchle gRPC aplikácie pre komunikáciu medzi službami vo vašej infraštruktúre aj so zvyškom sveta. Zoznámite sa s myšlienkovým nástupcom už nepodporovaných WCF služieb.

Prečo si vybrať toto školenie?

Klasické WCF služby nie sú v .NET Core podporované, a tak nám nezostáva nič iné, než ísť inou cestou. Nový typ služieb gRPC je založený na vzdialenom volaní procedúr prostredníctvom HTTP/2 protokolu a rýchlej ProtoBuf serializácie. Protocol Buffers zaisťujú kontrakty medzi klientom a serverom, a vďaka podpore plne duplexného streamu máme k dispozícii super rýchlu technológiu vhodnú napríklad pre vývoj efektívnych mikroslužieb.

Toto školenie sa zameriava na vývoj gRPC služieb pomocou ASP.NET Core. Pokiaľ ste v ASP.NET Core nič nepísali, odporúčam absolvovať aj školenie Vývoj aplikácií v ASP.NET Core.

Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy

Obsah školenia

Pre koho je školenie?

Toto školenie predpokladá skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním a jazykom C#. Poznať by ste mali tiež preferované vývojárske prostredie – Visual Studio/Rider. Školenie je možné absolvovať s Windows aj macOS.

Kde som školil

Školím v malých aj veľkých vývojárskych tímoch. Väčšinu klientov školím in-house, niektorí navštevujú moje verejné kurzy.Microsoft Solitea Honeywell METRANS Byznys Partners Eltodo Webkomplet Internet Projekt Altus Software MPSS Albion Alpiq Services Společnost pro e-health databáze Nexum Trilog Unipex Asseco Solutions

Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy


Čo hovoria vývojári

Hodnotenie zo školenia REST API Hodnotenie zo školenia ASP.NET Core Hodnotenie zo školenia ASP.NET Core

ďalšie ohlasy ⇓


Chcem školenie do firmy ☛ objednajte si školenie nezáväzne do firmy

Ochutnávka

Čo hovoria klienti

Mirek nám pomohl s proniknutím a implementací EF do našich aplikací. Srozumitelná a zároveň precizní komunikace, obrovský technologický rozhled. Mohu doporučit. / konzultace Filip Tůma, Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Naše školení bylo na míru, takže se týkalo toho, co nás zajímalo nejvíce. Nejvíce jsme ocenili proaktivní přístup a snahu řešit i dotazy, které šly nad rámec školení. Mgr. Lenka Hudečková, Software Architect, UNIPEX CZ s.r.o.
👨‍🎓 Verejné termíny v Prahe
👍 Vývoj aplikácií v ASP.NET Core
👍 Vývoj REST API v .NET Core
👍 Microservices v ASP.NET Core gRPC
👍 Tipy a triky v ASP.NET Core